Závěr roku 2018 v RFA

Jednou z posledních společných akcí v končícím roce 2018, byl 3 denní teambuildingový pobyt na Horském hotelu Čeladenka.   Výprava RFA vyrazila v úterý po škole do tohoto již tradičního místa, kde vždy nachází skvělé prostředí, služby a vskutku rodinné zázemí.

Ve středu si žáci RFA zpestřili pobyt i sportovním zápolením na Slovensku, kdy se v Senci utkali s týmy MFK Senec, Spartak Trnava a FC Petržalka. Tak jako minulý týden v Olomouci, se dostali do hry všichni zdraví hráči a ostatní jim zajišťovali fanouškovskou základnu.

Po návratu zpět do Čeladné byl na čtvrtek naplánován výstup na Lysou horu. Po zvážení všech okolností a vzhledem k počasí, které v tuto dobu v Beskydech panuje jsme tuto túru odložili na leden, kdy se na Čeladenku vrátíme v rámci pravidelného zimního soustředění. Kluci využili času k regeneraci ve wellness centru a po obědě se zastavili v OC Frýda ve Frýdku-Místku na vánočních  nákupech. V  podvečerních hodinách se výprava RFA vrátila do Karviné.  Celý pobyt se mimořádně vydařil a i v budoucnu v těchto aktivitách budeme pokračovat.

Akce se konala za podpory Moravskoslezského kraje a Statutárního města Karviná.