Změny v RFA

Na základě dohody zainteresovaných, dochází v těchto dnech k personálním změnám na úrovni trenérského i řídícího aparátu.

V karvinské RFA odchází trenér kategorie U14 pan Tomáš Červenka a ve Správní radě Nadačního fondu Regionální fotbalové akademie Moravskoslezského kraje dochází k výměně člena za Statutární město Karviná, kdy pana Ing. Lukáše Raszyka nahrazuje Mgr. Andrzej Bizoň.

Podrobnosti vysvětluje výkonný ředitel Tomáš Bernady: “V otázce trenérské, jsme se s Tomášem Červenkou dohodli na jeho ukončení činnosti v RFA z důvodu jiné pracovní nabídky, kterou trenér chtěl využít. Z karvinského fotbalu však úplně neodchází a bude i nadále působit ve strukturách MFK, ovšem ne už v každodenním vytížení. O jeho nástupci intenzivně jednáme a jasno by mělo být během pár dnů. U změny člena kontrolního orgánu, kterou Správní rada je, jsme vyhověli zdůvodnění Rady města Karviná při návrhu o výměně zástupce SMK. Oběma pánům mnohokrát děkuji za jejich činnost v rámci RFA a přeji hodně úspěchů v osobní i pracovní sféře.“