Regionální trénink v Šumperku

Regionální trénink v Šumperku

Mojmír Fryčák
30.09.2021
Olomouc

Úvodní regionální trénink v probíhajícím školním roce je úspěšně za námi. Není však čas ztrácet čas a proto vás jménem olomoucké akademie co nejsrdečněji zveme do Šumperka a to již na příští týden!

Druhý z regionálních tréninků - v Šumperku - se uskuteční ve čtvrtek 7. 10. 2021 od 16:30 na Tyršově sportovním stadionu na adrese Žerotínova 1691.

Tréninková jednotka proběhne pod vedením realizačního týmu olomoucké akademie, jehož součástí je např. exreprezentant Martin Kotůlek, další sigmácká legenda Michal Kovář, profesionální trenéři Svatoslav Valenta či Lukáš Plšek, trenér brankářů Zbyněk Telíšek anebo kondiční specialista Michal Ponížil.

Letošní regionální tréninky zaměřujeme na hráče a hráčky z ročníků 2009 a 2010, ale nejen na ně. Zváni jsou i všichni trenéři, rodičové a další příznivci fotbalu a to jak na samotný trénink, tak i na "druhou fázi" v podobě diskuze a odpovídání na veškeré dotazy v souvislosti s odvedenou tréninkovou jednotkou, chodem akademie, sportovně-vzdělávacím procesem a další.

Jménem Regionální fotbalové akademie Olomouckého kraje vás tímto všechny co nejsrdečněji zveme a těšíme se příští týden v Šumperku!

Sumperk_2021.jpg

„Akademie nastavují trend výchovy fotbalové mládeže u nás.“

Karel Poborský, vedoucí RFA FAČR

Více o akademiích

Partneři

Puma FTVS UK Středisko praktické psychologie s.r.o. XPS